BAL PRZEBIERAŃCÓW W PRZEDSZKOLU

Karnawał to okres zimowych balów i zabaw, które są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dorosłych i dzieci formą rozrywki. Taniec wywołuje wiele pozytywnych emocji, daje radość i zadowolenie.

I właśnie w takiej radosnej atmosferze, 11 lutego 2021r. bawiły się dzieci z Przedszkola w Skibniewie. Już od rana można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki. Przedszkolaki zamieniły się tego dnia w motylki, biedronki, kotki, policjantów, księżniczki, …..nie sposób wyliczyć tych wszystkich postaci. Tak przebrane dzieci bawiły się w udekorowanej sali przy dźwiękach skocznej muzyki. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Mogły skosztować pysznych pączków i faworków – smakołyków serwowanych w Tłusty Czwartek. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

Następny bal już za rok!!!

Nauczycielki przedszkola